LOADING....!!!!!

Kontakty

vypsané : srp, 10 2023

Kontaktní informace

Pro jakékoliv dotazy nebo informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám odpovíme a poskytneme potřebné informace.

Adresa

Mečová 5, 602 00 Brno, Česká republika

E-mail

Můžete nás kontaktovat elektronicky na adrese [email protected].

Kontaktní formulář

Použijte níže uvedený formulář pro zaslání vašeho dotazu přímo z našich webových stránek.Sdílejte to dál

Napsat komentář

o autorovi

Radka Vondráková

Radka Vondráková

Jsem známá stomatoložka, která se specializuje na péči o zuby a jejich zdraví. Pracuji v soukromé praxi v Brně a mám svůj vlastní blog, kde píšu o ústní hygieně a zdraví zubů. Doufám, že mohu hrát klíčovou roli v předpovídání potřeb pacientů a poskytování nejlepší možné stomatologické péče. Jsem také matkou dvou nádherných dětí a věrnou manželkou. V mém volném čase se ráda věnuji svým koníčkům, což jsou běhání a čtení.

náš související příspěvek

související blogy

Jak vypadá rakovina dásní?

Jak vypadá rakovina dásní?

V tomto článku se podíváme na vše, co potřebujete vědět o rakovině dásní. Představíme vám příznaky, příčiny a možnosti léčby. Naše těla jsou nám drahá, a proto je důležité rozumět těmto tématům. Jsem přesvědčen, že pokud budeme informovaní, můžeme se lépe chránit a bojovat se všemi zdravotními problémy, i takovými, jako je rakovina dásní. Pojďme se tedy společně naučit více.

Číst více
Význam dentální hygieny pro celkové zdraví

Význam dentální hygieny pro celkové zdraví

Ahoj, v tomto článku se podíváme na význam dentální hygieny pro naše celkové zdraví. Jistě všichni víme, jak je důležité dbát na čistotu našich zubů, ale možná nechápeme, jak těsně je to spojené s našim celkovým zdravím. Naše ústní dutina je totiž v přímém spojení s mnoha dalšími částmi těla a může tak ovlivňovat i jejich zdravotní stav. Přečtěte si, jak správná dentální hygiena může předcházet mnoha onemocněním a podpořit naše celkové zdraví.

Číst více
Jak rozpoznat, když psa trápí bolesti zubů: Průvodce pro majitele

Jak rozpoznat, když psa trápí bolesti zubů: Průvodce pro majitele

Abychom našim čtyřnohým přátelům zajistili co nejlepší kvalitu života, je důležité rozpoznat příznaky bolesti zubů. Tento článek nabízí komplexní průvodce, jak rozpoznat, když psa bolí zuby, a obsahuje praktické tipy na prevenci a léčbu dentálních problémů u psů. Odhalíme, jaké signály byste neměli přehlížet a jak se postarat o dentální hygienu svého psího kamaráda.

Číst více