LOADING....!!!!!

Kontakty

vypsané : srp, 10 2023

Kontaktní informace

Pro jakékoliv dotazy nebo informace nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám odpovíme a poskytneme potřebné informace.

Adresa

Mečová 5, 602 00 Brno, Česká republika

E-mail

Můžete nás kontaktovat elektronicky na adrese [email protected].

Kontaktní formulář

Použijte níže uvedený formulář pro zaslání vašeho dotazu přímo z našich webových stránek.Sdílejte to dál

Napsat komentář

o autorovi

Radka Vondráková

Radka Vondráková

Jsem známá stomatoložka, která se specializuje na péči o zuby a jejich zdraví. Pracuji v soukromé praxi v Brně a mám svůj vlastní blog, kde píšu o ústní hygieně a zdraví zubů. Doufám, že mohu hrát klíčovou roli v předpovídání potřeb pacientů a poskytování nejlepší možné stomatologické péče. Jsem také matkou dvou nádherných dětí a věrnou manželkou. V mém volném čase se ráda věnuji svým koníčkům, což jsou běhání a čtení.

náš související příspěvek

související blogy

Jak podpořit zdraví zubu?

Jak podpořit zdraví zubu?

Vítejte na mém blogu, dnes se podíváme na to, jak podpořit zdraví našich zubů. Zdravé zuby jsou důležité pro náš celkový zdravotní stav, ale ne vždy je snadné o ně řádně pečovat. Budeme se věnovat jak předcházení zubnímu kazu, tak i péči o zuby doma. Těším se na společné objevování tipů a triků, jak udržet naše zuby zdravé a krásné.

Číst více
Jak a kde vzniká sklovina: Podrobný průvodce

Jak a kde vzniká sklovina: Podrobný průvodce

Sklovina je klíčem k pochopení, jak udržet naše zuby zdravé a silné. Tento článek objasňuje, jak a kde vzniká sklovina, a poskytuje důležité informace o tom, jak pečovat o naše zuby. Zajímavá fakta a tipy vám pomohou lépe pochopit, jak sklovina funguje a jak ji můžeme chránit před poškozením.

Číst více
Jak často byste měli používat ultrazvuk na čištění zubů? Efektivní průvodce

Jak často byste měli používat ultrazvuk na čištění zubů? Efektivní průvodce

Ahoj! Jsem nadšená, že vám mohu dát pár tipů ohledně péče o ústní dutinu. Víte, jak důležité je čistit si zuby pravidelně, ale co ultrazvuk? V tomto článku vám prozradím, jak často byste měli tento pokročilý způsob čištění zubů zařadit do své rutiny. Prozkoumám výhody a jak ultrazvuk může zlepšit vaše zubní zdraví. Nejenomže se dozvíte ideální frekvenci, ale také jaké další kroky můžete udělat pro zachování perličkově bílého úsměvu. Tak pojďme na to!

Číst více