LOADING....!!!!!

Zásady ochrany osobních údajů

vypsané : srp, 10 2023

Úvodní ustanovení

Vážíme si důvěry, kterou jste nám svěřili, a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. Tento dokument Zásady ochrany osobních údajů popisuje, jaké údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme, jak je chráníme a jaké jsou vaše práva. Tyto zásady se vztahují na všechny osobní údaje sbírané na webu AmikroDent.cz v souvislosti s poskytovanými službami a produkty. Chceme být transparentní ohledně zpracování vašich osobních údajů a dodržujeme přísné bezpečnostní standardy, aby byly vaše údaje v bezpečí.

Zpracování osobních údajů

Shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete dobrovolně při prohlížení našich stránek, při registraci, objednávkách či v rámci komunikace. Zahrnují jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo a další informace nezbytné pro poskytnutí našich služeb. Zpracování těchto údajů je nezbytné pro plnění smluvních závazků, komunikaci se zákazníky, zlepšení našich služeb a informování o novinkách a akčních nabídkách.

Bezpečnost a ochrana údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme moderní bezpečnostní technologie a postupy, aby bylo zajištěno co nejvyšší možné zabezpečení shromažďovaných osobních údajů. Zabraňujeme neoprávněnému přístupu, změně, zveřejnění nebo zničení vašich údajů. Všechny informace jsou uloženy na bezpečných serverech a jsou přístupné pouze oprávněným osobám.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte právo na přístup k vašim údajům, právo požadovat opravu, smazání nebo omezení zpracování. Máte také právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. K uplatnění těchto práv nebo pokud máte jakékoli dotazy týkající se ochrany osobních údajů, můžete nás kontaktovat na e-mailu [email protected]. Všechny požadavky budou zpracovány v souladu s platnou legislativou.

Kontaktní údaje správce

Správcem osobních údajů shromažďovaných na webu AmikroDent.cz je Radka Vondráková, se sídlem Mečová 5, 602 00 Brno, Česká republika. Veškeré otázky nebo požadavky ohledně zpracování osobních údajů můžete směřovat na e-mailovou adresu [email protected] nebo na výše uvedenou poštovní adresu.

Sdílejte to dál

Napsat komentář

o autorovi

Radka Vondráková

Radka Vondráková

Jsem známá stomatoložka, která se specializuje na péči o zuby a jejich zdraví. Pracuji v soukromé praxi v Brně a mám svůj vlastní blog, kde píšu o ústní hygieně a zdraví zubů. Doufám, že mohu hrát klíčovou roli v předpovídání potřeb pacientů a poskytování nejlepší možné stomatologické péče. Jsem také matkou dvou nádherných dětí a věrnou manželkou. V mém volném čase se ráda věnuji svým koníčkům, což jsou běhání a čtení.

náš související příspěvek

související blogy

Fazety na křivé zuby: Účinnost a trvanlivost řešení

Fazety na křivé zuby: Účinnost a trvanlivost řešení

Fazety jsou jedním z nejoblíbenějších řešení pro korekci křivých zubů. V článku prozkoumáme, jak dlouho fazety vydrží a jak se o ně starat, aby jejich životnost byla co nejdelší. Zjistíte, jaký materiál je pro vaše fazety nejlepší a jaké jsou možné rizika spojené s jejich nošením. Dále se dozvíte praktické tipy pro každodenní péči o fazety.

Číst více
Zubní kámen u dětí: Jak na to s bylinnými léky

Zubní kámen u dětí: Jak na to s bylinnými léky

Ahoj všichni, dnes se budeme zabyvat něčím, co může ovlivňovat zdraví našich dětí - zubním kamenem. Dětský zubní kámen je skutečný problém a je dobré vědět, jak se ho zbavit přirozeným způsobem. V tomto článku se zaměříme na bylinné léky a tipy, jak tento problém řešit. Budeme hledat přírodní způsoby, jak se zubního kamene u dětí zbavit a zabránit jeho další tvorbě. Připojte se k nám v této cestě za zdravějším úsměvem našich dětí!

Číst více
Keramické zuby: Jak vybrat správného zubaře

Keramické zuby: Jak vybrat správného zubaře

Vítejte na mém blogu, kde se dnes zaměříme na téma keramických zubů. Podařilo se mi totiž přijít na kloub tomu, jak vybrat toho správného zubaře. Bude to trochu náročnější, ale tuto cestu musíme podstoupit společně. Pokud plánujete na keramické zuby přejít, nebo už je máte, tipy na správnou péči o ně vám určitě přijdou vhod. Věřte mi, že správný zubař je klíčový.

Číst více