LOADING....!!!!!

Ochrana osobních údajů

vypsané : srp, 10 2023

Ochrana osobních údajů a informace o zpracování

AmikroDent - Péče o zuby si klade za cíl chránit soukromí našich klientů a uživatelů a zabezpečit jejich osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, známým jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Tento dokument poskytuje uživatelům veškeré potřebné informace o tom, jakým způsobem jsme oprávnění a povinni zpracovávat osobní údaje, jaká jsou práva subjektů údajů a k jakému účelu zpracovávání slouží shromažďované informace. V následujících odstavcích se detailně věnujeme všem aspektům zpracování osobních údajů a poskytujeme vyčerpávající informace k tématům jako jsou právní základy pro zpracování, doba uložení údajů, zásady zabezpečení a sdílení údajů s třetími stranami.

Identifikace správce osobních údajů

Správcem osobních údajů zpracovávaných na webových stránkách AmikroDent je Radka Vondráková, se sídlem Mečová 5, 602 00 Brno, Česká republika, email: [email protected]. Správce je zodpovědný za to, aby zpracovávání osobních údajů probíhalo v souladu s platnými předpisy, a aby byla zaručena jejich ochrana před zneužitím.

Sdílejte to dál

Napsat komentář

o autorovi

Radka Vondráková

Radka Vondráková

Jsem známá stomatoložka, která se specializuje na péči o zuby a jejich zdraví. Pracuji v soukromé praxi v Brně a mám svůj vlastní blog, kde píšu o ústní hygieně a zdraví zubů. Doufám, že mohu hrát klíčovou roli v předpovídání potřeb pacientů a poskytování nejlepší možné stomatologické péče. Jsem také matkou dvou nádherných dětí a věrnou manželkou. V mém volném čase se ráda věnuji svým koníčkům, což jsou běhání a čtení.

náš související příspěvek

související blogy

Co hradí VZP dětem?

Co hradí VZP dětem?

Ahoj, v tomto článku se podíváme na to, co všechno hradí VZP dětem. Je důležité vědět, jaké zdravotní péče se naše děti mohou dočkat zdarma. Vezmeme pod lupu i jaké konkrétní výkony dětem VZP pokrývá a sdělíme vám vše, co je třeba vědět o zdravotním pojištění pro naše nejmenší. Buďte s námi, protože společně zjistíme, jak se lépe postarat o zdraví našich dětí.

Číst více
Dentální hygiena a její vliv na naše sebevědomí

Dentální hygiena a její vliv na naše sebevědomí

Ahoj! Právě jsem napsal článek o spojení mezi dentální hygienou a sebevědomím, které možná neberete v úvahu. Mluvím o tom, proč je důležité pečovat o naše zuby a dásně, a jak to může ovlivnit naše sebevědomí. Dokonce sdílím některé tipy a triky, jak správně čistit zuby a udržovat ústní dutinu zdravou. Možná si říkáte, že se toho týká jen vzhledu, ale vězte, že má to také ohromný dopad na naše psychické zdraví a celkovou kvalitu života.

Číst více
Pískování zubů: Jak často byste měli jít na proceduru

Pískování zubů: Jak často byste měli jít na proceduru

Jsem ten typ člověka, který se vždy snaží o to nejlepší pro své zdraví. A moje zuby nejsou výjimkou. V tomto článku se budeme věnovat pískování zubů - jaký je ideální časový rozestup mezi jednotlivými procedurami. Proč je pískování zubů důležité a jak často byste měli navštěvovat zubaře? Odpovědi na tyto otázky najdete právě tady. Na stránce se vždy snažím sdílet své vlastní zkušenosti a rady, které mi pomáhají udržovat má zuby zdravé a silné.

Číst více