LOADING....!!!!!

Ochrana osobních údajů

vypsané : srp, 10 2023

Ochrana osobních údajů a informace o zpracování

AmikroDent - Péče o zuby si klade za cíl chránit soukromí našich klientů a uživatelů a zabezpečit jejich osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, známým jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Tento dokument poskytuje uživatelům veškeré potřebné informace o tom, jakým způsobem jsme oprávnění a povinni zpracovávat osobní údaje, jaká jsou práva subjektů údajů a k jakému účelu zpracovávání slouží shromažďované informace. V následujících odstavcích se detailně věnujeme všem aspektům zpracování osobních údajů a poskytujeme vyčerpávající informace k tématům jako jsou právní základy pro zpracování, doba uložení údajů, zásady zabezpečení a sdílení údajů s třetími stranami.

Identifikace správce osobních údajů

Správcem osobních údajů zpracovávaných na webových stránkách AmikroDent je Radka Vondráková, se sídlem Mečová 5, 602 00 Brno, Česká republika, email: [email protected]. Správce je zodpovědný za to, aby zpracovávání osobních údajů probíhalo v souladu s platnými předpisy, a aby byla zaručena jejich ochrana před zneužitím.

Sdílejte to dál

Napsat komentář

o autorovi

Radka Vondráková

Radka Vondráková

Jsem známá stomatoložka, která se specializuje na péči o zuby a jejich zdraví. Pracuji v soukromé praxi v Brně a mám svůj vlastní blog, kde píšu o ústní hygieně a zdraví zubů. Doufám, že mohu hrát klíčovou roli v předpovídání potřeb pacientů a poskytování nejlepší možné stomatologické péče. Jsem také matkou dvou nádherných dětí a věrnou manželkou. V mém volném čase se ráda věnuji svým koníčkům, což jsou běhání a čtení.

náš související příspěvek

související blogy

Jak se zbavit bílých fleku na zubech?

Jak se zbavit bílých fleku na zubech?

Ahoj, jsem vášnivý bloger a rád bych se s vámi podělil o několik tipů, jak se zbavit bílých fleků na zubech. V článku najdete rady a domácí metody, které vám pomohou dosáhnout krásného úsměvu. Budeme se věnovat prevenci, dobré ústní hygieně a správné stravě. Nezapomněli jsme ani na doporučení stomatologů. Přidáte se k nám a zlepšíte své zuby?

Číst více
Ultrasonický čistič zubů: Váš tajný zbraň pro dokonalý úsměv

Ultrasonický čistič zubů: Váš tajný zbraň pro dokonalý úsměv

Ahoj, já jsem vášnivý blogger specializující se na zdraví a technologie. Nedávno jsem si pronajal ultrasonický čistič zubů a musím říct, že se jedná o skutečnou revoluci v péči o ústní hygienu. Tyto přístroje jsou dokonale přizpůsobeny každodennímu použití a jsou velmi efektivní v boji proti plaku a zubnímu kameni. Chcete mít také dokonalý úsměv? Přečtěte si, proč by měl být ultrasonický čistič zubů vaší tajnou zbraní.

Číst více
10 výhod celokeramických fazet, které musíte znát

10 výhod celokeramických fazet, které musíte znát

Ahoj! Nedávno jsem se zamýšlel nad výhodami celokeramických fazet, takže jsem se rozhodl se o ně podělit. Fazety mohou vést k dramatickému zlepšení estetiky vašeho úsměvu, zvýšit sebevědomí a přinést mnoho dalších benefitů. Ve svém nejnovějším příspěvku jsem vypíchl hlavní 10 důvodů, proč byste měli o celokeramických fazetách zvážit. Dívejte se na něj!

Číst více